Infrastruktura dostepowa3
 Przetestuj Citrix NetScaler Access Gateway za darmo Minimize

Citrix NetScaler Access Gateway to rozwiązanie SSL VPN, zapewniające bezpieczny dostęp do dowolnych aplikacji, zgodnie ze zdefi niowaną na ich poziomie polityką dostępu. Dzięki łatwemu w użyciu, automatycznie pobieranemu „klientowi” użytkownicy mogą wydajnie pracować z dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Funkcje analizy punktów końcowych pozwalają wykrywać konfi gurację i tożsamość urządzenia klienckiego w celu ustalenia poziomu zaufania do urządzenia, a oparta na scenariuszach polityka określa właściwy poziom dostępu do aplikacji i zasobów. Użytkownik może mieć pełny dostęp (odczyt, lokalny zapis, drukowanie itd.) do zbioru plików, kiedy korzysta z komputera biurowego lub laptopa przydzielonego mu przez firmę, a dostęp „tylko do odczytu”, gdy łączy się z nierozpoznanej, a zatem „niezaufanej” maszyny klienckiej.

Zachęcamy do pobierania Citrix NetScaler Access Gateway w wersji Trial za pośrednictwem strony producenta www.citrix.com. Wystarczy klikąć na ikonę.


W razie problemów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej. Nasi specjaliści techniczni pomogą Państwu z instalacją i wdrażaniem pożądanych rozwiązań.


  
 Formularz kontaktowy Minimize


Enter the code shown above in the box below
Send

 

  
 Zgoda na przetwarzanie danych Minimize

Wysyłając dane poprzez powyższy formularz potwierdzają Państwo jednocześnie zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Alterkom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy Ul. Borkowska 25b/U2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883) w celach promocyjnych i marketingowych. Przypominamy o dobrowolności podania danych oraz prawie wglądu do swoich danych i ich poprawienia przez w/w. firmę.

  
    
 

 

 

Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX Access Gateway,
NetScaler, Branch Repeater,
Deepnet, RSA, Cortado

Wojciech Regiewicz
wojciech.regiewicz(at)alterkom.pl
tel. + 48 12 263 01 57

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login