Citrix XenDesktop10
 Przetestuj Citrix NetScaler za darmo Minimize

Citrix NetScaler optymalizuje dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych aplikacji WWW, zwiększając ich wydajność, dostępność i bezpieczeństwo. Rozwiązanie Citrix NetScaler łączy w jeden ściśle zintegrowany system takie funkcjonalności jak: szybkie równoważenie obciążenia i przełączanie treści z zarządzaniem ruchem w warstwach transportowej oraz aplikacji, kompresją danych uwzględniającą zawartość pakietów, przyspieszaniem aplikacji, dynamicznym buforowaniem treści, przyspieszaniem szyfrowania SSL, optymalizacją sieci, zarządzaniem wydajnością aplikacji oraz zabezpieczeniami. NetScaler chroni aplikacje WWW przed atakami w warstwie aplikacji, zapobiegając kradzieży lub przypadkowemu ujawnieniu cennych danych korporacyjnych i informacji o klientach. Dzięki opatentowanym technologiom NetScaler potrafi blokować nieautoryzowane żądania oraz ataki blokady usług (DoS).

Zachęcamy do pobierania Citrix NetScaler w wersji Trial za pośrednictwem strony producenta www.citrix.com. Wystarczy klikąć na ikonę.


W razie problemów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej. Nasi specjaliści techniczni pomogą Państwu z instalacją i wdrażaniem pożądanych rozwiązań.

 


  
 Formularz kontaktowy Minimize


Enter the code shown above in the box below
Send

 

  
 Zgoda na przetwarzanie danych Minimize

Wysyłając dane poprzez powyższy formularz potwierdzają Państwo jednocześnie zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Alterkom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy Ul. Borkowska 25b/U2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883) w celach promocyjnych i marketingowych. Przypominamy o dobrowolności podania danych oraz prawie wglądu do swoich danych i ich poprawienia przez w/w. firmę.

  
    
 

 

 


 

Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login