Infrastruktura dostepowa3
 Przetestuj Citrix XenApp za darmo

Citrix XenApp dostarcza aplikacje Windows do każdego użytkownika przy zachowaniu najniższych kosztów, do dowolnego urządzenia i przez każdą sieć. XenApp obsługuje wirtualizację zarówno po stronie klienta (strumieniowe przesyłanie aplikacji), jak i po stronie serwera (publikowanie aplikacji), aby zapewnić optymalną wydajność aplikacji i elastyczne możliwości jej dostarczania. Dzięki bezpiecznej architekturze organizacje mogą zgromadzić aplikacje i dane w zabezpieczonych centrach danych, co zmniejsza koszt zarządzania i obsługi technicznej, zwiększa ich bezpieczeństwo i zapewnia wysoką wydajność oraz niezawodność.

Zachęcamy do pobierania Citrix XenApp w wersji Trial za pośrednictwem strony producenta www.citrix.com. Wystarczy klikąć na ikonę.


W razie problemów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej. Nasi specjaliści techniczni pomogą Państwu z instalacją i wdrażaniem pożądanych rozwiązań.

 


  
 Formularz kontaktowy Minimize


Enter the code shown above in the box below
Send

 

  
 Zgoda na przetwarzanie danych Minimize

Wysyłając dane poprzez powyższy formularz potwierdzają Państwo jednocześnie zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Alterkom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy Ul. Borkowska 25b/U2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883) w celach promocyjnych i marketingowych. Przypominamy o dobrowolności podania danych oraz prawie wglądu do swoich danych i ich poprawienia przez w/w. firmę.

  
    
 

 

 

Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler, Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,
VMware vSphere

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login