Infrastruktura dostepowa3
 Testowanie teminali graficznych WYSE Minimize

Witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszego CENTRUM TESTOWEGO!

Jesteśmy resellerem firmy WYSE (WYSE Premier Partner) - wiodącego producenta urządzęń klasy thin client. Posiadamy własne terminale testowe, dzięki temu moga Państwo przeprowadzić dokładne testy urządzeń.

Zapraszamy do testów terminali graficznych WYSE!

W formularzu kontaktowym na stronie prosimy podać swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, nazwa i adres firmy, telefon kontaktowy, e-mail. Opcjonalnie prosimy wysłać te dane mailem na adres handlowy(at)alterkom.pl.

Przekonają się Państwa, że warto zainwestować w sprawdzone urządzenia do środowisk terminalowych Windows Server RDP i Citrix XenApp, Citrix XenDesktop lub inne rozwiązania VDI (VMware).


  
 Formularz kontaktowy Minimize


Enter the code shown above in the box below
Send

 

  
 Zgoda na przetwarzanie danych Minimize

Wysyłając dane poprzez powyższy formularz potwierdzają Państwo jednocześnie zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę Alterkom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy Ul. Borkowska 25b/U2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz 883) w celach promocyjnych i marketingowych. Przypominamy o dobrowolności podania danych oraz prawie wglądu do swoich danych i ich poprawienia przez w/w. firmę.

    


 


 

Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login