Citrix XenDesktop10
 Macierze DELL

Przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę na macierze Dell Compellent, Equallogic, PowerVault MD
 
W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z P. Martyną Kopeć pod numerem telefonu 505 045 525 lub poprzez adres e-mailowy martyna.kopec(at)alterkom.pl.
 
Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.
Zachęcamy do współpracy.


  
 Macierze PowerVault seria MD Minimize

Macierz pamięci masowej Serial Attached SCSI z serii PowerVault MD3

Niedrogie macierze z serii PowerVault MD3 zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i pojemności.

Macierz pamięci masowej 1 GB iSCSI SAN z serii PowerVault MD3

Konsolidacja pamięci masowej dzięki 1-gigabajtowym macierzom z serii PowerVault™ MD3, zaprojektowanym z myślą o wysokiej dostępności i atrakcyjnej cenowo rozbudowie w sieciach Ethernet.

Macierze  iSCSI  GB/s z serii PowerVault MD3

Konsolidacja danych w sieci i zarządzanie nimi za pomocą prostej, niedrogiej i niezawodnej technologii iSCSI 10GbE klasy korporacyjnej.

Macierz pamięci masowej Fibre Channel z serii PowerVault MD3

Dodaj do swojego centrum danych wydajne, oszczędne macierze pamięci masowej z obsługą najnowszej technologii Fibre Channel 16 Gb/s.

 


    
 Macierze EqualLogic seria PS6100 Minimize

Macierze Dell™ EqualLogic™ z serii PS6100 zostały stworzone z myślą o zapewnieniu wydajności i dostępności środowisk wirtualnych w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Wykorzystanie zwirtualizowanych sieci pamięci masowych(SAN) poprzez iSCSI łączy inteligencje i automatyzacje wraz z odpornością na błędy, aby zapewnić prostotę zarządzania, szybkie i proste wdrażanie, wysoką wydajność, niezawodność oraz skalowalność bez ograniczeń dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Fluid Data™.

Seria PS6100 kontynuuje tradycje firmy EqualLogic tak, aby zapewnić liniowo skalowalną wydajność wraz z pojemnością. Gdy wydajność wzrasta o 67% przy operacjach IOPS oraz typowym obciążeniu w porównaniu do poprzednich generacji macierzy EqualLogic widać, że nowe serie rozwijają się wraz z zapotrzebowaniem. Macierze z serii PS6100 dostosowują się do twoich potrzeb i umożliwiają użycie dysków 2.5” lub 3.5” w modułach U2 i U4 – tym samym powiększając ilość dysków w macierzy o prawie 50% w porównaniu do poprzednich generacji.

Macierz Dell EqualLogic PS6100E
Zwiększ pojemność i wydajność sieci SAN iSCSI średniej klasy dzięki pojemnym macierzom GbE iSCSI SAN EqualLogic PS6100E nowej generacji.

Macierz Dell EqualLogic PS6100S
Sprostaj najbardziej wymagającym zadaniom w przedsiębiorstwie dzięki macierzom iSCSI Dell EqualLogic PS6100S wyposażonym w wydajne dyski SSD o małych opóźnieniach.

Macierz Dell EqualLogic PS6100X
Wydajne, pojemne i ekonomiczne macierze Dell EqualLogic PS6100X nadają się dla serwerów Microsoft® Exchange, baz danych, środowisk wirtualnych i innych.

Macierz Dell EqualLogic PS6100XS
Korzystaj z wydajności i małych opóźnień dysków SSD oraz pojemności dysków twardych z wirującymi talerzami w ramach jednego rozwiązania — macierzy iSCSI Dell EqualLogic PS6100XS.

Macierz Dell EqualLogic PS6100XV
Wydajne macierze pamięci masowej iSCSI Dell EqualLogic PS6100XV, przeznaczone do obsługi rozproszonych oddziałów, spełniają wymagania aplikacji o znaczeniu krytycznym.

 


    
 Dell DR4000 — zaawansowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na dyskach i odtwarzania danych po awarii Minimize

Prostsza obsługa tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Dzięki dyskowemu rozwiązaniu Dell™ DR4000 do ochrony i odzyskiwania danych można zoptymalizować zarządzanie informacjami, zmniejszając wykorzystanie taśmowych kopii zapasowych.

Ochrona inwestycji — uniwersalna licencja bez ukrytych kosztów.

  • Sprawniejsza praca dzięki deduplikacji opartej na obiektach docelowych.
  • Prostsza obsługa informatyczna dzięki znacznie łatwiejszemu zachowywaniu i odzyskiwaniu danych

Urządzenie DR4000 to doskonałe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych z najpopularniejszych aplikacji, takich jak Exchange, SQL, Oracle, maszyny wirtualne itd.

  • Prostsze tworzenie kopii zapasowych

DR4000 to szybkie dyskowe urządzenie do tworzenia kopii zapasowych, ochrony danych i ich odzyskiwania, które pomaga uprościć pracę.

  • Eliminacja nadmiarowych danych

Pozwala łatwo obsłużyć rosnącą ilość danych i ograniczyć wymagania co do pojemności dysków o nawet 93%.

  • Niska cena

Uniwersalna licencja zapewnia, że przyszłe funkcje i dodatkowe korzyści nie będą się wiązać z nowymi kosztami. Urządzenie DR4000 oferuje funkcję replikowania.

Zaawansowane funkcje ochrony danych i ich przywracania po awarii

Urządzenie DR4000 jest wyposażone we wbudowane programowe i sprzętowe funkcje ochrony danych pozwalające sprawdzać spójność kopii zapasowych. Nieulotna pamięć RAM (NV-RAM) zapewnia ochronę danych w razie awarii zasilania i oraz aktywne wykrywanie uszkodzeń spowodowanych wadami sprzętowymi. Urządzenie docelowe DR4000 zawiera konfigurację RAID 6, która zapobiega przerwom w działaniu usługi nawet w razie jednoczesnej awarii dwóch dysków twardych. Programowa funkcja Early Write zapewnia ciągłe sprawdzanie spójności danych.

Replikowanie z deduplikacją w urządzeniu DR4000 zapewnia większe możliwości przywracania danych po awarii. Replikowanie zwiększa tolerancję na uszkodzenia, nie powodując jednocześnie kosztów związanych z transportem danych na fizycznych taśmach. Replikację można zaplanować na godziny małego obciążenia systemu i nadać danym przychodzącym priorytet nad replikowanymi, optymalizując wydajność tworzenia kopii zapasowych. Połączenie replikowania z deduplikacją pozwala zminimalizować koszty i straty wydajności związane z rozproszonymi środowiskami tworzenia kopii zapasowych.

Proste zarządzanie

Urządzenie DR4000 do zmniejszania ilości danych i tworzenia kopii zapasowych to gotowe do pracy rozwiązanie opracowane pod kątem łatwej integracji z każdym środowiskiem tworzenia kopii zapasowych. Jego instalacja i zarządzanie nim są proste, ponadto współpracuje ono z wszelkimi rodzajami oprogramowania, obsługując czołowe w branży aplikacje do tworzenia kopii zapasowych*. Dzięki temu jego wdrażanie jest bardzo proste. Urządzenie DR4000 umożliwia szybkie codzienne tworzenie kopii zapasowych sprawniej niż w przypadku tradycyjnych metod taśmowych. Dzięki temu stanowi opłacalne rozwiązanie do dotwarzania danych po awarii, ułatwiające pracę informatykom i eliminujące potrzebę korzystania z taśm w zdalnych oddziałach. W rezultacie powstaje proste rozwiązanie do odtwarzania danych po awarii, które zmniejsza również koszty inwestycji i obsługi związane zazwyczaj z tworzeniem kopii zapasowych.

Skuteczne zarządzanie jest kluczem do optymalnego wykorzystania środowisk deduplikacji. Urządzenie DR4000 oferuje interfejs graficzny dający przegląd całego systemu: jego stanu, alertów programowych i sprzętowych, pojemności i oszczędności, a także ważnych informacji o systemie, takich jak wersja systemu i oprogramowania. Stan składników sprzętowych jest monitorowany automatycznie, podobnie jak spójność oprogramowania systemowego.

Przygotuj centrum danych na przyszłe wyzwania

Stanowiąca podstawę architektury Dell Fluid Data opracowana przez firmę Dell technologia deduplikacji i kompresji zastosowana w urządzeniu DR4000 czyni je przyszłościowym rozwiązaniem do ochrony danych i zmniejszania ich ilości. Przyspieszając i upraszczając proces tworzenia kopii zapasowych, urządzenie DR4000 zapewnia szybkie i dokładne dostarczanie informacji stosownie do potrzeb firmy. Dzięki mniejszej ilości danych oraz procedur zarządzania administratorzy mają więcej czasu na zajęcie się strategicznymi inicjatywami, a ochrona przed przestojami i awariami jest znacznie skuteczniejsza. Urządzenie DR4000 zmienia sytuację ekonomiczną w dziedzinie dyskowych rozwiązań do ochrony danych.


    
 Dodatkowe artykuły Minimize


  

Kontakt w sprawach handlowych:
NETAPP Macierze, IBM Serwery,
DELL Serwery PowerEdge & Blade,
DELL EqualLogic & PowerVault

Dariusz Wróbel
dariusz.wrobel(at)alterkom.pl
kom. +48 502 060 527

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX Access Gateway,
NetScaler, Branch Repeater,
Deepnet, RSA, Cortado

Wojciech Regiewicz
wojciech.regiewicz(at)alterkom.pl
tel. + 48 12 263 01 57

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 Linki Minimize


  
 Pokrewne produkty


  

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login