Citrix XenDesktop10
 Macierze NetApp

Firma NetApp tworzy innowacyjne rozwiązania do zapisu danych i zarządzania danymi, które przyspieszają rozwój frm oraz znacznie ograniczają koszty. Więcej informacji znajduje się na stronie www.netapp.com.

Firma Alterkom posiada obecnie status NetApp Gold Partner. Możemy wypożyczyć Państwu macierz do testów lub dostarczyć symulator oprogramowania macierzy, za pomocą którego mogą Państwo zapoznać się z nowoczesnymi technologiami jakimi dysponują macierze firmy NetApp.


  
 Nowe macierze FAS2500 w ofercie NetApp

Od 17 czerwca 2014 firma NetApp poszerza swoją ofertę o nowe modele macierzy dyskowej - FAS2500. Nowy model wprowadza do najniższej klasy macierzy nowatorskie porty UTA, pozwalające na instalację modułów SFP FC oraz 10GBE. FAS2500 feruje 3x więcej pamieci cache, ponad 5x większą FlashPoolę od swojej poprzedniczki FAS2240, co czyni nowy model macierzy NetApp najwydajniejszym rozwiązaniem w swojej kategorii przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych funkcjonalności.

Nowe macierze FAS2500
 

    
 Portfolio macierzy NetApp Minimize

Macierze NetApp ze względu na swoje specyficzne funkcje i ich implementację w oprogramowaniu Microsoft Hyper-V czy Citrix XenServer jak też i VMware vSphere są szczególnie polecane, jako storage dla wirtualizacji.

Często istnieje potrzeba wyłączenia serwera, czy to w przypadku wymiany wadliwego wentylatora czy innych czynności administracyjnych. Wiąże się to zawsze z dużą niedogodnością. W dużych środowiskach gdzie do serwera całą dobę podłączeni są użytkownicy firmy starają się robić wszelkie czynności administracyjne w nocy z soboty na niedzilę, tak aby zminimalizować skutki przestojów.

Przy zastosowaniu macierzy NetApp i wirtualizacji nie trzeba się już tym więcej przejmować. Można działający system przenieść między fizycznymi serwerami (użytkownicy nie zauważą tej czynności), wadliwy serwer wyłączyć, zmodyfikować, naprawić, wymienić na inny. Następnie podłączyć serwer z powrotem i nadal używać go w puli.

 

 


 

Inne rozwiązanie to usługi HA (High Availability), czyl usługi wysokiej dostępności. Jeśli jedna z maszyn fizycznych ulegnie awarii, system operacyjny zostanie automatycznie uruchomiony na innym serwerze.


 

Zapraszamy do kontaktu - postaramy się Państwu doradzić i odpowiedzieć na wszelkie pytania teczhniczne i handlowe dotyczące macierzy dyskowych FAS2520, FAS2550, FAS8020, FAS8040, FAS8060 oraz E2700, E5400, E5500 czy serii ALLFLASH -EF550/540


  
 Co wyróżnia macierz NetApp na tle konkurencji? Minimize

Oto kilka cech, które wyróżniają system NetAppa na tle konkurencji:

  • opatentowana technologia Data ONTAP, która umożliwia łatwe modyfikowanie struktury RAID bez potrzeby modyfikowania każdego z dysków i bez przerywania pracy systemu
  • WAFL – Write Anywherre File Layout – macierze NetApp potrafią zapisywać dane w dowolnym miejscu, bez potrzeby przesuwania głowicy, co wpływa korzystnie na wydajność
  • technologia szybkich obrazów SnapShot – mozliwosc zrobienia kopii dysku w czasie rzeczywistym, niezależnie od pojemności, bez wpływu na wydajność
  • technologia deduplikacji danych – która potrafi oszczędzić nawet do 80% miejsca na dyskach. Polega ona na tym, iż dane które sa takie same na różnych dyskach zapisane są tylko raz.
  • FlexVol - dynamiczna zmiana pojemności dysków.
  • Błyskawiczne odzyskiwanie danych
  • FlexClone - natychmiastowe powielanie wolumenów
  • RAID-DP - rozwinięcie RAID-6 o system Dual Parity, co daje wysoką niezawodność. W odróżnieniu od RAID 10 dysponujemy odpornością na awarię dowlonych dwóch dysków

Ważną rzeczą jest również fakt, iż macierze NetApp mają najniższy całkowity koszt utrzymania w porównaniu z podobnymi systemami innych głównych dostawców.


  
 NetApp Software Packs Minimize

Oferowane oprogramowanie NetApp dostępne jest w zestawach lub jest sprzedawane osobno:

Base Pack:
Zestaw standardowy, który jest dostarczany z macierzą, zawiera:
- Snapshoty
- Deduplikacja
- Thin provisioning

Foundation Pack:
- SnapRestore
- SnapVault Primary
- Provisioning Manager

Protection Pack:
- SnapMirror
- SnapVault Secondary Protection Manager

Server Pack:

- SnapManager for Virtual Infrastructure
- SnapDrive (for Windows, UNIX)
- NetApp DSM

 

Application Pack:
- SnapManager® (for Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint Server, Microsoft SQL Server, Oracle, SAP, Virtual Infrastructure)
- SnapDrive® (for Windows, UNIX®)
- Single Mailbox Recovery
- NetApp DSM

Advance Pack:
- FlexClon
- MultiStor
- SnapLock® Compliance
- SnapLock Enterprise

Complete Bundle:
Zestaw zawierący licencje na całe oprogramowanie NetApp.

 


  


Kontakt w sprawach handlowych:
NETAPP Macierze, IBM Serwery,
DELL Serwery PowerEdge & Blade,
DELL EqualLogic & PowerVault

Dariusz Wróbel
dariusz.wrobel(at)alterkom.pl
kom. +48 502 060 527

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71NetApp:
 Linki Minimize


  
 NetApp SnapManager Minimize


  
 Ulotki Minimize


  
 Produkty pokrewne Minimize


  
 Dodatkowe artykuły Minimize


  

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login