Infrastruktura dostepowa3
 Platforma FlexPod Express to platforma sprzętowa oraz oprogramowanie do wirtualizacji. Minimize

NetApp FlashAdvantage 3-4-5 sprawia, że centrum danych oparte w całości o technologię Flash staje się rzeczywistością.

Gwarantowana wydajność i skuteczność w połączeniu z przedłużonym okresem eksploatacji zmniejsza ryzyko klientów przejścia na pamięć Flash.

Firma NetApp ogłosiła wdrożenie programu NetApp FlashAdvantage 3-4-5, który jako jedyny na rynku gwarantuje oszczędność przestrzeni 4:1. Ten program połączony z nowymi dyskami 15 TB (SSD) firmy sprawia, że pamięć Flash staje się idealną platformą do konsolidacji przeróżnych wysoko-wydajnych środowisk w infrastrukturze  klientów końcowych.

„Wdrożenie pamięci Flash jest najczęściej uzależnione od całkowitego kosztu dla klienta”, powiedział Camberley Bates, partner zarządzający i analityk w firmie Evaluator Group. „Programy takie jak NetApp FlashAdvantage 3-4-5 pomogą użytkownikom uzasadnić ekonomicznie koszt pamięci Flash, dzięki dużej pojemności dysków SSD, znacznie większej od największych współczesnych magnetycznych dysków twardych”.

„Nowe dyski o dużej pojemności i spadkowe tendencje cenowe technologii Flash zmieniają oczekiwania i potencjalne koszty przedsiębiorstw IT”, powiedział Lee Caswell, wiceprezes działu produktów, rozwiązań i usług marketingowych w NetApp. „Nasz program FlashAdvantage 3-4-5 ma za zadanie usunąć przeszkody w zastosowaniu i wdrażaniu pamięci Flash, dzięki czemu klienci mogą wdrożyć technologię opartą w całości o pamięć Flash — prosto, niedrogo i bez ryzyka”.

Klientom, którzy wybiorą system NetApp® All Flash FAS, firma gwarantuje całkowity stosunek pojemności użytecznej do fizycznej pojemności dysków w wysokości co najmniej 4:1, ponadto NetApp oferuje rekompensatę w przypadku nie spełnienia gwarancji.

Do zalet programu NetApp FlashAdvantage 3-4-5 należą:

  • Gwarantowana potrójna wydajność – zwiększ wydajność co najmniej trzykrotnie z pamięcią Flash NetApp.
  • Gwarantowana pojemność 4:1 – z pamięcią NetApp all-flash zmniejsz zapotrzebowanie na pojemność dysków o co najmniej 4:1. W połączeniu z pierwszymi na rynku dyskami 15 TB SSD, klienci mogą pomieścić ponad 1 PB danych w jednej półce na dyski. (24x 15TB SSD).


5 sposobów by zacząć
– oprócz gwarancji trzykrotnej wydajności i skuteczności 4:1, NetApp opracowało szereg metod ułatwiających klientom wdrożenie pamięci Flash w tym darmowe wersje Demo,
a także darmową wymianę kontrolerów do nowego modelu po 3 latach użytkowania (w przypadku zakupu serwisu na 6 lat).


    


 

Kontakt w sprawach handlowych:
NETAPP Macierze, IBM Serwery,
DELL Serwery PowerEdge & Blade,
DELL EqualLogic & PowerVault

Dariusz Wróbel
dariusz.wrobel(at)alterkom.pl
kom. +48 502 060 527

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 Linki Minimize


  

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login