Citrix XenDesktop10
 Pierwszy monitor OLED firmy Dell MinimizeFirma Dell przedstawiła na targach CES 2016 wiele ciekawych, nowych monitorów, wśród których znalazło się kilka przełomowych modeli. Najbardziej interesujący jest chyba monitor OLED Dell UltraSharp 30 o rozdzielczości 4K. Wśród innych zaprezentowanych przez firmę Dell monitorów znalazły się pierwsze na świecie wyświetlacze InfinityEdge oraz nowy monitor bezprzewodowy współpracujący z notebookami i smartfonami.

Dell UltraSharp 30 OLED to pierwszy monitor OLED firmy Dell. Zapewnia on zalety technologii OLED w profesjonalnych zastosowaniach, gdzie kolor ma kluczowe znaczenie, takich jak projekty graficzne, fotografia i obróbka wideo. Ten monitor 4K o przekątnej 76,19 cm (30 cali) ma współczynnik kontrastu 400 000:1, oferując niemal doskonałą czerń. Wrażenie robi też ultrakrótki czas reakcji wynoszący 0,1 ms. Ten nowy monitor można podłączyć do systemu szybko i łatwo dzięki złączu USB typu C, co ułatwia przesyłanie zasilania, obrazu i danych.

Według serwisu Windows Central temu monitorowi OLED nie grozi „wypalanie” obrazu — chroni przed tym specjalny algorytm w oprogramowaniu wewnętrznym. Monitor Dell UltraSharp 30 OLED jest dostępny w sprzedaży od marca. 

Monitory Dell UltraSharp InfinityEdge charakteryzują się wyjątkowo cienkimi ramkami wokół ekranu. Są dostępne w wersjach o przekątnej 68,6 cm (27 cali) i rozdzielczości Quad HD lub o przekątnej 60,4 cm (23,8 cala) i rozdzielczości Full HD. Monitory InfinityEdge są znane z dużych możliwości regulacji, zintegrowanych rozwiązań do organizacji kabli, precyzyjnego odwzorowywania barw i bogatych opcji łączności.

Ostatnią, ale równie ważną nowością jest monitor Dell UltraSharp 24 Wireless. Jest wyposażony w technologię Miracast, która umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie treści jednocześnie z notebooków z systemem Windows i smartfonów z systemem Android.

Na targach CES 2016 firma Dell zaprezentowała też nowości wśród notebooków i urządzeń „2 w 1” z serii Latitude oraz dwie stacje dokujące z portami USB typu C, z których jedna ma też port Thunderbolt 3.


Żródło: dellpartnerdirect


  

Kontakt w sprawach handlowych:
NETAPP Macierze, IBM Serwery,
DELL Serwery PowerEdge & Blade,
DELL EqualLogic & PowerVault

Dariusz Wróbel
dariusz.wrobel(at)alterkom.pl
kom. +48 502 060 527

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 Linki Minimize


  

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login