Infrastruktura dostepowa3

W trakcie wdrożenia zapewniamy szkolenie podstawowe dla administratorów. Dzięki temu już od momentu uruchomienia instalacji może być ona używana w pełni efektywnie.

Zapraszamy również do skorzystania z szerokiej oferty autoryzowanych ośrodków szkoleniowych, z którymi współpracujemy. W ofercie znajdują się autoryzowane szkolenia Microsoft, Citrix, NetApp i Symantec. Poniżej mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowym opisem szkoleń, zgłosić się do nas i zapisać na szkolenie korzystając z atrakcyjnej oferty cenowej. Z dokładnym opisem szkoleń oraz ich kosztem mogą się Państwo zapoznać używając poniższych odnośników.

Jeśli oferowane szkolenia spotkają się z Państwa zainteresowaniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 12 654 06 85 gdzie uzyskają Państwo informację odnośnie terminów szkoleń.

 O centrum Edukacyjnym Promise Minimize

Grupa APN Promise- Alterkom i Centrum Edukacyjne Promise: od umów licencyjnych, przez analizy stanu infrastruktury i systemów, po projekty i wdrożenia - to wszystko uzupełnione zostaje przez autoryzowane szkolenia. W Centrum Edukacyjnym Promise szkolenia prowadzone będą przez praktyków, którzy realizowali wdrożenia dla klientów Promise.

http://www.szkolenia.promise.pl


  
 O centrum Szkoleniowym Arrow ECS Minimize

Centrum Szkoleniowe Arrow ECS Services oferuje autoryzowane szkolenia VMware, Symantec, Citrix, Novell, EC-Council, F5 Networks i NetApp. Centrum Szkoleniowe jest uprawnionym do organizowania i prowadzenia licencjonowanych przez tych producentów programów szkoleniowych spełniających najwyższe standardy. Arrow ECS Services jest także partnerem edukacyjnym IBM, Oracle i EMC, jest tam równiez zlokalizowane Oracle HUB (Oracle ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą partnerom Oracle.

W Centrum Szkoleniowym kształceni są profesjonaliści IT – inżynierowie integrujący rozwiązania IT i administratorzy systemów, mają możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i uzyskania uznawanych w Polsce i na świecie certyfikatów branżowych.


  


 

Kontakt w sprawach organizacyjnych,
terminy szkoleń,
rejestracja, oferty cenowe:

Martyna Kopeć
martyna.kopec(at)alterkom.pl
kom. +48 505 045 525


tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71 


 

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login