Infrastruktura dostepowa3

Wdrożenia

Wiedza i liczne doświadczenia oraz wsparcie naszych partnerów technologicznych pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług związanych z wdrażaniem rozwiązań IT. Na życzenie Klientów zarówno projektujemy, jak i wdrażamy rozwiązania serwerowe, klastrowe, pozwiązane z macierzami dyskowymi i środowiskiem SAN. Naszą specjalizacją są wdrożenia środowisk dostępowych zwłaszcza związanych z usługami terminalowymi Citrix/ Terminal Services. Posiadamy doświadczenie za równo w duży instalacjach (kilka tysięcy komputerów) jak i małych.

Nasza firma oferuje swoje usługi w zakresie dostarczenia i uruchomienie systemów serwerowych. Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu systemami, w skład których wchodzi kilkadziesiąt serwerów.

 

 

Konsultacje

Nasze doradztwo przy wyborze rozwiązań sprzętowych oraz programowych pozwala na optymalizację kosztów inwestycji oraz przeprowadzenie wdrożenia z pełnym sukcesem. Doradzamy w zakresie optymalnego doboru technologii oraz sposobach licencjonowania i finansowania.

W realizacji usług nasz zespół wysokowykwalifikowanych specjalistów wykorzystuje najlepsze, sprawdzone metodologie i wzorce projektowe. Nasz firma oferuje swoje usługi w zakresie przygotowania koncepcji, opracowania projektu oraz wykonania systemu wysokiej niezawodności, jakim są systemy klastrowe. Posiadamy doświadczenie w uruchamianiu systemów klastrowych, nie tylko związanych z produktami Microsoft.


 

 Wycena serwerów i określanie łącz pod Citrix XenApp, XenDesktop Minimize

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wymaganiami Citrix XenApp i XenDesktop co do serwerów oraz łącz sieci WAN, to służymy naszym doradztwem.  Protokół Citrix ICA sprawdza się w przypadku sieci o niskiej przepustowości i dużych opóźnieniach np. łącza satelitarne.


  

Kontakt w sprawach
handlowych oraz technicznych:

Wojciech Regiewicz
wojciech.regiewicz(at)alterkom.pl
tel. +48 12 263 01 57

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login