Citrix XenDesktop10

Konferencja Cisco Forum 2013

20-22 marca 2013

Hotel Mercure Kasprowy
ul. Szymaszkowa
34-500 Zakopane

https://ciscoforum.pl/

Rejestracja

Koszty uczestnictwa jednej osoby w konferencji wynoszą w przypadku rejestracji:

a. w terminie do 28.02.2013 r.

1890,00 PLN netto;

b. w terminie od 01.03.2013 r.
– 2490,00 PLN netto;

 


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Cisco Forum. Konferencja odbędzie się w terminie 20-22 marca 2013 r. w hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Szczególnie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Wojciecha Regiewicza:

Wirtualizacja desktopów z infrastrukturą CISCO UCS Cisco Virtualization Experience Infrastructure Smart solution
- 21 marca 2013, godzina 17.00-18.15 oraz 22 marca 2013, godzina 11.30-12.45

Warsztaty Wirtualizacji desktopów na bazie Cisco VEI Smart Solution mają na celu zapoznanie z technologią serwerów Cisco UCS w połączeniu z macierzami NetApp. Na warsztatach uczestnicy zobaczą, w jaki sposób można użyć tak zaawansowanej infrastruktury do budowy środowiska wirtualnych desktopów. Warsztaty będą prowadzone w formie pokazu z możliwością zalogowania się na wirtualne desktopy i zobaczenia konsoli zarządzających. Każdy z uczestników będzie mógł zgłębić wiedzę zapisując się na całodniowe warsztaty, które odbędą się w kolejnych tygodniach po zakończeniu Cisco Forum.


Program warsztatów:
• Omówienie koncepcji Cisco Virtualization Experience Infrastructure
• Przegląd konfiguracji poprzez konsole zarządzające
• Przegląd konsoli Cisco UCS Manager
• Pokazanie elementów konfiguracja serwerów oraz macierzy
• Pokazanie konfiguracji wirtualnych desktopów
• Przygotowanie desktop oraz sposób jego uaktualniania
• Wygenerowanie nowych desktopów
• Podłączenie się do wirtualnych desktopów z komputerów uczestników oraz przygotowanych terminali
• Monitorowanie użycia zasobów serwerów oraz sieci
• Podsumowanie

oraz Izabelę Kozłowską- Inżyniera systemowego APN Promise:

Nexus 1000v – wkracza sieciowiec do chmury
- 22 marca 2013, godzina 9.30-10.45

Zastąpienie istniejącego wirtualnego przełącznika w środowisku VMWare/Hyper-V przez Cisco Nexus 1000V (z systemem NX-OS) umożliwia administratorom sieci przesunięcie swoich wpływów w środowisko wirtualne zarezerwowane do tej pory dla administratorów serwerów.

Wstępem do warsztatów będzie krótka prezentacja wirtualnego przełącznika Nexus 1000v i zapoznanie uczestników z jego koncepcją.
Warsztaty umożliwią uczestnikom zdobycie wiedzy niezbędnej do zainstalowania i wdrożenia przełączników Cisco Nexus 1000V w ich przedsiębiorstwie. Warsztat koncentruje się na komponentach i procedurach potrzebnych do instalacji, konfiguracji i zarządzania przełącznikiem Nexus 1000v.

Zachęcamy do uczestniczenia w warsztacie „Bądź administratorem sieci od rdzenia do VMa (z przełącznikiem Cisco Nexus 1000v)”, na którym zaprezentujemy bardziej zaawansowane funkcjonalności tego przełącznika.

Bądź administratorem sieci od rdzenia do VMa (z przełącznikiem Cisco Nexus 1000v)
- 22 marca 2013, godzina 13.00-14.15

W nowej generacji wirtualnych dataCenter sieć nie kończy się już w miejscu, gdzie znajduje się gniazdko sieciowe. Wirtualne porty przełącznika Cisco Nexus 1000V powędrowały do wnętrza wirtualnych serwerów. Teraz tam wdrażana jest polityka, która do tej pory była domeną tzw. sieci fizycznej. Mechanizmy, które do tej pory dostępne były tylko dla portów urządzeń fizycznych dostępne są również dla portów wirtualnych.

Celem zajęć warsztatowych jest zapoznanie słuchaczy z bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami przełącznika wirtualnego Nexus 1000v.
Zaprezentowane zostaną m.in. polityki bezpieczeństwa dla maszyn wirtualnych (access-listy), izolacja maszyn wirtualnych (Private VLAN), analiza ruchu poszczególnych maszyn wirtualnych (ERSPAN).

Zachęcamy do uczestniczenia w warsztacie „Nexus 1000v – wkracza sieciowiec do chmury”, na którym będzie można zapoznać się z podstawową funkcjonalnością i konfiguracją tego przełącznika.

Zapraszamy do rejestracji na konferencję i nasze warsztaty: REJESTRACJA


 

 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login