Citrix XenDesktop10
 Citrix Mobility London Minimize

 

 

Czy Państwa użytkownicy potrzebują dostępu do zabezpieczonej poczty e-mail, przeglądarki oraz aplikacji do udostępniania danych? Czy potrzebują dostępu do swoich aplikacji, aby być bardziej produktywnym? Obserwują Państwo szybki wzrost liczby mobilnych aplikacji, którymi musisz zarządzać? Chcielibyście Państwo przestać się przejmować prywatnymi urządzeniami użytkowników, które przynoszą i z których korzystają w pracy? Musicie wiedzieć dokładnie gdzie dane Twojej firmy przebywają, w jaki sposób są zarządzane równocześnie jednak chcąc usprawnić pracę użytkowników? Jeśli tak to wydarzenie Citrix Mobility w Londynie musi się koniecznie znaleźć w Twoim kalendarzu!

Wdrażanie, zarządzanie oraz zabezpieczanie mobilnych rozwiązań nie jest łatwym zadaniem oraz potrzebuje dużej uwagi z Twojej strony – i to szybko. Jeśli nie zarządzasz tym w odpowiedni sposób to Twoi użytkownicy – począwszy od tych o długim stażu kończąc na świeżo przyjętych stażystach – wezmą sprawy w swoje ręce.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa na Citrix Mobility w Londynie – jednodniowe wydarzenie prowadzone przez dyrektora generalnego Citrix – Marka Templetona, który dostarczy cennych informacji oraz porad na temat stylu pracy z mobilnymi technologiami oraz rozwiązaniami w chmurze – jak zmieniają one nasze życie oraz styl pracy.

Zarezerwuj termin 20 czerwca dla  Citrix Mobility w Londynie!

Na wydarzeniu Citrix Mobility London czeka cię wiele rzeczy:

• Daj się zainspirować połączoną mocą i potencjałem mobilnych platform i pracy w chmurze, wirtualizacji desktopów, sieci w chmurze oraz technologiami poprawiającymi pracę grupową

• Zbierz praktyczne porady jak zarządzać rozwiązaniami mobilnymi w sposób najlepszy dla biznesu, IT oraz użytkowników

• Uczestnicz w wykładach niezależnych ekspertów oraz wymieniaj się notatkami z uczestnikami

Citrix Mobility London oferuję łatwą i wygodną drogę do poznania nowych technologii, rozwiązań i metod pracy. Podczas tego wydarzenia będziemy zapoznawali się nowościami technologicznymi, które wspierają rozwiązania mobilne jak i ich zastosowaniem w biznesie.

Jeśli jesteś zainteresowany mobilnymi technologiami, w szczególności mobilnym dostępem do danych, zarządzaniem aplikacjami i urządzeniami mobilnymi, typem pracy BYO – Bring-Your-Own device(pracownik korzysta z własnego urządzenia do pracy), tworzeniem miejsc pracy nowej generacji, poprawą koordynacji pracy grupowej oraz oczywiście bezpieczeństwem to wydarzenie Citrix Mobility London jest właśnie dla Ciebie! 

Agenda spotkania znajduje się tutaj.

Uczestnictwo w Citrix Mobility London jest bezpłane jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestruj się już dzisiaj w celu zagwarantowania miejsca.

 

Do zobaczenia w Londynie,
Zespół Alterkom


    
    
 

 

 

Kontakt w sprawach handlowych:
CITRIX XenDesktop, XenApp
XenServer, NetScaler, Repeater,
Access Gateway, MICROSOFT,
VMware vSphere

Radosław Kluczny
radoslaw.kluczny(at)alterkom.pl
kom. +48 501 134 726

tel. +48 12 654 06 85
fax +48 12 378 96 71


 

Copyright 2006-09 by Alterkom   Terms Of Use  Privacy Statement   Login