Macierze Dell serii SC

Czy można znacząco zmienić wydajność swojej macierzy dyskowej nie ponosząc żadnych kosztów? Macierze Dell serii SC.

 

Ostatnie lata w obszarze pamięci masowych to swego rodzaju wyścig zbrojeń. Potrzebujemy większych wydajności (IOPS) i coraz niższych czasów odpowiedzi (Latency) w naszych macierzach, aby lawinowo rosnąca ilość danych była w ogóle do opanowania. Co robią klienci, aby nadążyć za tym nieustającym wyścigiem, najczęściej kupują nowe urządzenia, szybsze, bardziej wydajne. Kupują – czyli trzeba wydać znowu jakąś część budżetu.

 

I tutaj naprzeciw potrzebom, pojawia się innowacyjne podejście Dell Technologies, naszą zasadą jest, aby nigdy nie spoczywać na laurach i nie opierać się na wcześniejszych wynikach, nawet wtedy, gdy dostarczone rozwiązania doskonale spełniają swoje aktualne zadania.

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie SCOS 7.4, najnowszej aktualizacji oprogramowania dla macierzy serii SC, godnego następcy uznanej w ubiegłym roku wersji 7.3.

W ostatnich 12 miesiącach jest to już druga odsłona, nowego oprogramowanie do macierzy serii SC, która znacząco zmienia nie tylko dostępne funkcjonalności, ale przede wszystkim w istotny sposób podnosi podstawowy parametr macierzy dyskowych: wydajność.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas: handlowy@alterkom.pl