Efektywna praca dzięki nowym urządzeniom Dell Latitude “2w1”

Dell Latitude 2 w 1 to niezawodność pracy dla specjalistów mobilnych

Dell EMC wypuszcza na rynek zupełnie nowe, funkcjonalne notebooki Dell Latitude 2 w 1. Seria ta, przeznaczona dla mobilnych specjalistów charakteryzuje się łatwym wdrożeniem i solidnymi zabezpieczeniami. Niewątpliwą zaletą jest również to, iż nowe urządzenia posiadają obracany ekran, co dla ich użytkowników oznacza zwiększoną produktywność oraz elastyczność prowadzonych przez nich działań.

Dell EMC odpowiada na potrzeby specjalistów mobilnych reprezentujących różne dziedziny biznesu. Potrzebują oni dostępu do osób, programów i danych w każdym miejscu — od sal konferencyjnych po spotkania z klientami i lotniska. Dzięki nowym rozwiązaniom producent zapewnia użytkownikom szybki dostęp do kontaktów, aplikacji i danych z dowolnego miejsca bez spowalniania ich pracy.

Lekkie urządzenia „2 w 1” posiadające obracany ekran oferują niezawodną łączność biznesową w biurze ze względu na zgodność biznesową Intel® Pro™. Obecnie, prawie 40 % pracowników mobilnych korzysta z kilku urządzeń będąc w terenie. Użytkując netbook 2 w 1 można efektowniej zarządzać swoim czasem bez przestojów, osiągając przy tym optymalną produktywność.

W ramach najnowszych urządzeń mobilnych oferta na akcesoria dla urządzeń Dell Latitude 2 w 1 przedstawia się następująco:

• Dwa monitory U2417H
• Mobilny adapter złącza USB-C Dell DA300
• Hybrydowa ładowarka Power Companion (PH45W17-CA)
• Stacja dokująca WD-15 z funkcją Express Charge Bezprzewodowa klawiatura i mysz KM717

Jak wynika z raportu „Worldwide Personal Computing Device Tracker” z I kw. 2017 r, notebooki z obracanym ekranem zyskują popularność
wśród użytkowników biznesowych, a tempo wzrostu globalnej sprzedaży sięga 33,6% rok do roku. Warto więc rozpocząć nowy rok, pracując na urządzeniach, które pozwalają szybko i bezpiecznie przełączać się między aplikacjami i wiadomościami bez problemów z kablami lub zasilaniem.

Źródło: http://www.dell.com.pl/